Batimat apartmani 1
Batimat apartmani 2
Batimat apartmani 3
Batimat apartmani 4
Batimat apartmani 5
Batimat apartmani 5
Batimat apartmani 7
Batimat apartmani 8
Batimat apartmani 9
Batimat apartmani 10
Batimat apartmani 11
Batimat apartmani 12
Batimat apartmani 13
Batimat apartmani 14
Batimat apartmani 15
Batimat apartmani 16
Batimat apartmani 17
Batimat apartmani 18
Batimat apartmani 19
Batimat apartmani 20
Batimat apartmani 21
Batimat apartmani 22
Batimat apartmani 23

Otoczenie Batimat Apartamentów zachwyca. Ciche, spokojne miejsce, idealne na wakacje z tylko kilkuset mieszkańców. W odległości zaledwie 100 metrów od domu znajduje się duża piaszczysta plaża, idealna dla rodziny z dziećmi. Państwo mogą chodzić sto kroków na piasku lub w morzu, a woda nadal będzie sięgała do kolan. Jeśli Państwo nie są miłośnikami piaszczystych plaż, w miejscowości Ljubač znajdują się dwie mniejsze plaże (większe kamienie i betonowa plaża). Parkingi są bezpłatne.

 

W pobliżu znajdują się dwa małe sklepy i dwie restauracje. W centrum znajduje się kościół św. Martina. Stare centrum miasta znajduje się nad urwiskiem morza.

 

W miejscowości Ljubač znajduje się przystań, gdzie można za dobrą cenę wypożyczyć Powerboats i kajaki Batimat Apartamentów. Styl architektoniczny miasta jest typowo morski, czyli wąskie uliczki z ściśle związanymi domami.

 

Ljubač (gmina Ražanac) może podkreślić swoje inwestycje w rozwój turystyki rowerowej. Kliknij na link, aby zobaczyć mapę rekreacyjną naszego pięknego miejsca:

- karta rekreacyjna 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Kontynuując korzystanie ze strony, akceptujesz warunki użytkowania i Politykę prywatności. Czytaj więcej…

Zrozumiałem